توجه : تمامی مطالب این سایت توسط ربات از طریق نتایج گوگل جمع آوری شده و تمامی مطالب عکس ها و لینک های دانلود برای سایت های دیگر است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  هافنهایم مقابل بروسیا دورتموند

  2بازدید

  هافنهایم مقابل بروسیا دورتموند را از سایت تفریح 98 دریافت کنید.

  بروسیا دورتموند مقابل هوفنهایم؛ شیران وست فالن به دنبال انتقام

  بروسیا دورتموند مقابل هوفنهایم؛ شیران وست فالن به دنبال انتقام

  طرفداری / دورتموند در مقابل هوفنهایم؛ شیرانی از وست فالن برابر تیمی کوچک در شهری کوچک. احیا شده به دست دتمار هوپ. مرد منفور در فوتبال آلمان. نفرت هایی از گذشته. حمل آنها تا آینده. درگیری های هانس یواخیم واتسکه با دتمار هوپ.

  اعتراض های دورتموندی ها در خانه هوفنهایم. حمایت از آکی واتسکه علیه دتمار هوپ. شعار، توهین، بنر و درنهایت منع کردن هواداران دورتموند از تشویق تیمشان در استادیوم هوفنهایم...

  این یک جنگ واقعی ست. بزرگترین زخم ها را شیران وست فالن خورده اند. از شکست تلخ کلوپ در 2008 تا پوکر آندری کراماریچ در 2020. تلاش برای از بین بردن خاطرات تلخ.

  دورتموند مقابل هوفنهایم؛ خاطره انگیز ترین بازی دو تیم. امیدوار به تکرار یک بازی پر هیجان.

  دورتموند 3-3 هوفنهایم

  غیاب لوسین فاوره. محکی جدی برای ادین ترزیچ. شاگرد یورگن کلوپ. در قامت بازیکن؟ خیر. در قامت سرمربی. مردی که از 2011 وارد بروسیا شد. 5 سال توسط یورگن کلوپ آموزش دید. سپس به عنوان کمک مربی و آنالیزور در وست هم  و بشیکتاش برای خودنمایی جنگید و در نهایت بازگشت به دورتموند با خواسته میشائیل تسورک. دستیار فاوره. فاوره با تماس تصویری پشتیبان تیم. اما ادین مهم تر است. استعداد یابی مستعد. آنالیزوری قهار. محکی جدی. 35 سال سن در مقابل همتای خود. یولیان ناگلزمن. جوان تر از خود. اما حرفه ای. نیم فصل دوم فصلی پر فراز و نشیب. فصلی امیدوار کننده اما کابوس وار. فصل 2018/2019. بازی برگشت. دورتموند مقابل هوفنهایم. استادیوم سیگنال ایدونا پارک...

  شروع بازی، نه، شروع نبرد؛ ناگلزمن می دانست دورتموند در خط حمله زهردار است. نبود مارکو رویس و پاکو آلکاسر. دارکوب وست فالن. چرا واقعا چرا او در حساس ترین مقاطع مصدوم می شود. رهبر گله همراه ما نبود. سرمربی نیز نداشتیم. به قول ادین ترزیچ "جوانان ممکن است بارها مرتکب اشتباه شوند"

  20 دقیقه گذشته است. دفاع منسجم هوفنهایم. دورتموند ناکام در خلق موقعیت. تیمی با برنامه اما ناکام. کنترل توپ در زمین دورتموند. پاس های متعدد. اکسل ویتسل به داهود. داهود به عقب و تکرار چرخه. زمان پرواز است. زمان انفجار. دیوار زرد تشنه است. عطش جنون.آنها را دیووانه کنید! یک حرکت هوشمندانه و گل!

  خوشحالی زیاد طول نکشید. کمک داور ویدیویی. قاتل شادی ها. خوشحالی دورتموندی ها را از بین برد اما غم را از هواداران هوفنهایم گرفت. مزاحمت ماریو گوتزه برای دروازه بان حریف علت مردود شدن گل. مردود شدن گل جیدون سانچو. باید حمله کرد. اکنون زمان نا امیدی نیست!

  سانچو پا به توپ می شود. این فانتزی باز شگفت انگیز. حرکتی خارق العاده و گل اول برای بروسیا دورتموند. تیر اول بر پیکر دشمن. دیووانه شدن وست فالن. تشویق های متعدد. راه دادن جیدون سانچو به قلب خود. مشت های گره شده پیرمردان. اشک های بی دلیل کودکان. هر دورتموندی که دیوار زرد را ببیند بی دلیل شروع به گریه کردن می کند! آنها از کجا می آیند؟ اشک های یک وست فالنی؟ 

  هوفنهایم عاجز از خلق موقعیت. تیم ناگلزمن فلج شده است. هنرنمایی ادین ترزیچ. بازی در حد یک تیم قهرمان. امیدوار به یورگن کلوپ جوان. خنده های میشائیل تسورک. دست بر روی شانه ترزیچ. نگاهی پدرانه...

  کاهش فشار از روی دورتموند. اکنون زمان به فانتزی باز ما رسیده است. جیدون سانچو. رقص در زمین. دریبل های فوق العاده. از چپ به راست. حرکتی بی نظیر. رساندن توپ به اشرف حکیمی ضربه ای مطلوب و باومن... کرنر! باومن مانع حرکت فوق العاده دورتموندی ها شد.

  ضد حمله برای دورتموند. دقیقه 43 بازی. شوت سانچو، دفع باومن و استفاده گوتسه از توپ مقابل دروازه خالی، میزبان به گل دوم دست یافت. فریاد های ترزیچ. مشت هایی بر پیکر دشمن. موهای بلند. چشمان دلربا. بالا و پایین نمی پرید اما ما را یاد یورگن انداخت. مدت هاست دلتنگ او هستیم. هرچیزی که ما را به یاد او بیندازد ارزش دوست داشتن را دارد. دوستت داریم ادین ترزیچ!

  سوت پایان نیمه نخست. دورتموند 2 بر 0 نیمه اول را برد. ناگلزمن به سمت رختکن می رود. اندیشه هایی در سر دارد. نباید او را دست کم گرفت. او پپ را زمین گیر کرده بود! 

  نیمه دوم با پرس سنگین هوفنهایم و اشتباهات پیاپی مدافعان دورتموند تحت این فشار آغاز شد. دورتموند به لطف درخشش بورکی در سی دقیقه آغازین نیمه دروازه خود را باز شده ندید. اشتباهات متعدد. یولیان وایگل و عبدو دیالو. وایگل برای زیر دست توخل ساخته شده بود. عملکردی افتضاح.عبدو دیالوی کم تجربه. ناگلزمن زیرک. ترزیچ مضطرب...

  ضد حملات متعدد. عدم جسارت. شیران وست فالن با شکمی سیر به سوی دشمن یورش می بردند. دورتموند در ادامه با یک گل دیگر از سوی رافائل گریرو در دقیقه 66 با 3 گل جلو افتاد. خیال همه راحت شد.اما تخیلات ناگلزمن جسورانه تر بود.

  در دقیقه 75 جیدون سانچو ضربه اش را به تیر زد. برگشت توپ و اشتباه افتضاح و عجیب عبدو دیالو و گل بلفوضیل... اسحاق بلفوضیل. زنگ خطر به صدا در آمد. دیوار زرد مضطرب تر شد. تماشاگران خطر را حس می کردند اما در آن مستطیل لعنتی حتی اگر یک ثانیه بترسید باید تاوان پس بدهید.

  هر ثانیه که می گذرد سخنان ادین ترزیچ بیشتر به حقیقت نزدیک می شود. جوانان پر اشتباه اند. خود او نیز پر اشتباه بود. جسارت کافی را نداشت. لوسین فاوره از طریق تبلت دستورات تاکتیکی را به او گوشزد می کرد اما این کافی نبود. اصلا کافی نبود. کسی نمی دانست مشکل دورتموند چه بود. در طول فصل بارها نیمه نخست را برنده شدیم اما در نیمه دوم...

  این پایان کار نبود، دقیقه 83 توپراک به جای گوتسه وارد زمین شد. این تعویض عملکرد دفاعی دورتموند را بهبود نداد. همان دقیقه 83 ارسال توپ روی دروازه دورتموند با جای خالی دادن اشرف حکیمی و ضربه سر کادرابک گل دوم هوفنهایم را به همراه داشت.ترسو ها تاوان پس می دهند. دستورات عجیب فاوره! او یک بزدل واقعی ست. شاید اگر ترزیچ در همان لحظه تبلت را خاموش می کرد بیشتر به نفع دورتموند می شد. او نمی توانست خیلی خوب دستورات فاوره را منتقل کند. در ضمن، ترزیچ کنار زمین بود نه فاوره! شما نمی توانید روی کاناپه و درحالی که به تلویزیون خیره شده اید تیمتان را هدایت کنید!

  تنها 4 دقیقه بعد شلیک نهایی هوفنهایم به دورتموند را شاهد بودیم. یک ارسال ایستگاهی و ضربه سر بلفوضیل تبدیل به گل سوم هوفنهایم شد.دیگر ضعف دورتموند. ضربات ایستگاهی. ارسال های متعدد. ضعف در جایگیری. ضعف بورکی در خروج. نبود بازیکنی قد بلند و پایان رویاهای پسر بچه های وست فالنی. امید ها برای آن شیلد نقره فام کمرنگ و کمرنگ تر شد. ما میخواستیم آن لعنتی را روی دست های مارکو ببینیم. دلتنگ دیوانگی مردم دورتموند. این همان چیزی ست که یک وست فالنی را متمایز می سازد. من در این سوی دنیا برای خوشحالی پسر بچه ها در آن سوی دنیا لحظه شماری میکنم. دیدن آن لحظات شیرین تر از دیدن جام نقره فام در تالار افتخارات است. اما ما قرار بود تاوان پس دهیم. نه تاوان تحقیر دیگران. بلکه تاوان اشتباهات. تاوان ترس. تاوان کم کاری. تاوان مثل یک وست فالنی بازی نکردن. آری. آن تیم هیچگاه به یک تیم وست فالنی نزدیک نبود. و این به گور سپرده شدن رویای وست فالنی ها بود. شکست در 12 دقیقه. کابوسی 12 دقیقه ای و در نهایت ما ماندیم و دلی شکسته...

  امیدهای فراوان برای انتقام. انتقام از کراماریچ. انتقام از هوفنهایم. هالند و سانچو و رینا. جوانان شگفت انگیز. مارکو رویس و جولین برانت. و تیم پرستاره ی دورتموند...

  این بار تقابل در پرزیرو آرنا. خانه هوفنهایم. مردان دورتموند. همان همیشگی. نبود آکانجی. احتمالا بازگشت به 4 دفاعه. جایی که میتوان همزمان رویس، برانت، هالند، رینا و سانچو را بازی داد. هوفنهایم و بازی با 1-3-2-4 دوست داشتنی. نبود کراماریچ. کرونای لعنتی. اما این چیزی از هیجان بازی کم نمی کند.

  دورتموند در 5 تقابل اخیر هوفنهایم را شکست نداده است. کار سخت زنبور ها. گربه سیاه دورتموند. البته این فصل تیمی کاملا مدعی شده اند اما باید دید چه اتفاقی خواهد افتاد.

  به امید یک بازی جذاب. یک بازی وست فالنی از سوی دورتموند و یک بازی جسورانه از سوی هوفنهایم.

  منبع مطلب : www.tarafdari.com

  مدیر محترم سایت www.tarafdari.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  خلاصه بازی بروسیا دورتموند دو - یک هوفنهایم

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  منبع مطلب : www.aparat.com

  مدیر محترم سایت www.aparat.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  دورتموند | فوتبالی

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید