توجه : تمامی مطالب این سایت توسط ربات از طریق نتایج گوگل جمع آوری شده و تمامی مطالب عکس ها و لینک های دانلود برای سایت های دیگر است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  نتایج آزمون کارشناس رسمی دادگستری

  1بازدید

  نتایج آزمون کارشناس رسمی دادگستری را از سایت تفریح 98 دریافت کنید.

  زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسان رسمی دادگستری

  زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسان رسمی دادگستری


  کانون کارشناسان رسمی دادگستری از دیرباز وظیفه گزینش کارشناسان رسمی دادگستری را برعهده داشته است و برگزاری آزمونی در همین راستا نیز از جمله وظایف این نهاد محسوب می شود . تبعا کسانی که می خواهند به عنوان کارشناس رسمی دادگستری فعالیت داشته باشند و در این آزمون شرکت می کنند ، بی صبرانه منتظر زمان اطلاع از نتایج آن نیز هستند .

  لازم به ذکر است که نتایج آزمون کارشناسان رسمی دادگستری ۹۹ در دو مرحله منتشر خواهد شد و به طور کلی این آزمون دو مرحله ای است . نتایج اولیه بعد از برگزاری آزمون تستی و نتایج نهایی بعد از شرکت در مصاحبه شفاهی منتشر می شود . در ادامه به توضیحات کاملی در خصوص زمان اعلام نتایج اولیه و نهایی آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 می پردازیم .

  زمان اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99

  اصولا داوطلبان بعد از شرکت در آزمون کارشناسان رسمی دادگستری ، بی صبرانه به انتظار زمان اعلام نتایج این آزمون و آگاهی از نحوه عملکرد خود می نشینند . البته از آنجا که آزمون کارشناسان رسمی دادگستری دو مرحله ای است ، ابتدا باید مرحله اول این گزینش که همان آزمون کتبی است ، گذرانده شود .

  با توجه به تجربه سال های گذشته زمان اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسان رسمی دادگستری احتمالا حدود یک ماه بعد از برگزاری آزمون خواهد بود . داوطلبان می توانند به منظور اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سال ۹۹ عضو کانال تلگرام آزمون های حقوقی دینا شوند .


  ++++ به محض اعلام زمان دقیق اعلام نتایج آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 مقاله بروز رسانی می شود ++++

  زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99

  کسانی که در آزمون کارشناسان رسمی دادگستری شرکت می کنند باید حد نصاب نمره را برای پذیرش اولیه در آزمون کسب کنند . کسانی که موفق به کسب حد نصاب نمره می شوند ، به مصاحبه حضوری عقیدتی دعوت خواهند شد .

  تعداد کسانی که به مرحله مصاحبه حضوری دعوت می شوند ، اصولا چند برابر ظرفیت هر کدام از مراکز برای جذب کارشناس می باشد بنابراین فقط تعدادی از دعوت شدگان و به اندازه ظرفیت هر مرکز ، به مرحله کارآموزی کارشناسان رسمی داگستری 99 راه پیدا می کنند .

  تاریخ دقیقی برای اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسان رسمی دادگستری قبل از انتشار اطلاعیه نمی توان ارائه کرد . علاقه مندان می توانند به منظور اطلاع از تاریخ دقیق اعلام نتایج آزمون کارشناسان رسمی دادگستری ۹۹ در کانال تلگرام آزمون های حقوقی دینا عضو شوند .

  اگر به غیر از آزمون کارشناسان رسمی دادگستری در آزمون کارشناسان رسمی قوه قضاییه نیز برای افزایش شانس و درصد قبولی خود شرکت داشته اید ، با مطالعه مقاله ذیل می توانید از زمان اعلام نتایج این آزمون اطلاع پیدا کنید .

  برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 در کانال تلگرام آزمون های حقوقی عضو شوید . کارشناسان مرکز مشاوره حقوقی دینا نیز آماده اند تا با ارائه خدمات مشاوره حقوقی تلفنی دینا به سوالات شما عزیزان پیرامون زمان اعلام نتایج آزمون کارشناسان رسمی دادگستری 99 پاسخ دهند .

  سوالات متداول

  منبع مطلب : www.heyvalaw.com

  مدیر محترم سایت www.heyvalaw.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اعلام نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری

  اعلام نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری

  اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 98

  شرکت کنندگانی که در آزمون کتبی مرحله اول بتوانند حداقل نمره 12 از 20 را کسب نمایند به مرحله بعدی راه می یابند . حدودا چند هفته پس از زمان برگزاری آزمون کارشناسان رسمی دادگستری ، نتایج اولیه به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می شود و داوطلبان با مراجعه به سایت sanjesh.org و با وارد کردن اطلاعات درخواستی می توانند نتایج خود را مشاهده نمایند .

  *** نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 98 اعلام شده است ***

  **** برای ورود به سامانه اعلام نتایج کارشناسان رسمی دادگستری کلیک کنید ****

  برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری ۹۸ عضو کانال تلگرام آزمون استخدامی هیوا باشید .

  اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 98

  مجاز شدگان مرحله اول آزمون که به آزمون شفاهی راه پیدا کرده پس از شرکت در آزمون می توانند نتایج خود را به صورت آنلاین جویا شوند . زمان حدودی اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری ۹۸ چند هفته پس از برگزاری آزمون شفاهی است . زمان دقیق اعلام نتایج مرحله دوم سال 98 پس از انتشار اطلاعیه سازمان سنجش مشخص می شود .

  راهنمای تصویری اعلام نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 98

  نحوه مشاهده اعلام نتایج آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 98 به این صورت است که داوطلبان می بایست نتایج خود را از طریق سایت سازمان سنجش مشاهده نمایند . برای این منظور توصیه می شود مدارک و اطلاعات مورد نیاز از جمله اطلاعات ثبت نامی و اطلاعات فردی و شناسنامه ای خود را آماده نموده در بدون تعلل بتوانید نتایج خود را مشاهده کنید . مراحل مشاهده نتایج به قرار زیر است :

  1- هر داوطلب برای مشاهده نتایج خود در گام اول باید آدرس " sanjesh.org " و یا " سنجش " را در مرورگر سیستم خود تایپ نماید و گزینه " google search " را کلیک کنید .

  2 - از بین نتایج نمایش داده شده اولین گزینه را انتخاب کنید .

   3 - از قسمت منوی رنگی سمت راست بالای صفحه " سایر آزمون های استخدامی " را انتخاب کنید .

  4 - در این قسمت گزینه " اعلام اسامی معرفی شدگان آزمون کارشناسان رسمی دادگستری سال 1398" را انتخاب کنید .

  5 - ورود به صفحه دریافت کارنامه و انتخاب یکی از راه های دریافت کارنامه 

  مشاوره آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 98

  مطابق مندرجات دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 98 ، داوطلبانی که اسم شان در ردیف پذیرفته شدگان نهایی قرار گرفته است ، باید در مصاحبه ( کمسیون ماده 13 ) شرکت نموده و پس از اخذ تایید کمیسیون ، در دوره یکساله کارآموزی شرکت نمایند . پس از طی شدن موفقیت آمیز تمامی مراحل ، هر کارشناس با ادای سوگند ، پروانه کارشناسی رسمی دادگستری با صلاحیت های معین و مدون دریافت می کند .

  تمامی اطلاعیه های مربوط به آزمون استخدامی کارشناسان رسمی دادگستری 98 در سایت مرکز مشاوره هیوا اطلاع رسانی می شود .

  سوالات متداول

  نتایج آزمون استخدامی برای هر مرحله به صورت جداگانه یعنی در دو مرحله به صورت اینترنتی اعلام می شود .

  زمان دقیق اعلام نتایج پس از انتشار اطلاعیه سازمان سنجش منتشر می شود .

  در صورت قبولی در مرحله اول آزمون باید در مصاحبه حضوری نیز شرکت نمایید .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید