توجه : تمامی مطالب این سایت توسط ربات از طریق نتایج گوگل جمع آوری شده و تمامی مطالب عکس ها و لینک های دانلود برای سایت های دیگر است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور 99

  1بازدید

  زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور 99 را از سایت تفریح 98 دریافت کنید.

  اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور 99 - زمان جواب سراسری

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 99

  سازمان سنجش پس از بررسی فرم انتخاب رشته داوطلبان کنکور سراسری ۹۹ ، نتایج انتخاب رشته این آزمون را منتشر کرده و بر روی سایت خود به نشانی sanjesh.org قرار می دهد . داوطلبان برای اطلاع سایر اخبار پیرامون کنکور سراسری ۹۹ می توانند عضو کانال تلگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا یا صفحه اینستاگرام کنکور سراسری هیوا باشند . 

  رئیس سازمان سنجش آموزش کشور ، دکتر ابراهیم خدایی ، زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 ، را هفته اول آبان ماه اعلام کرد .

  به محض اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 ، این مقاله به روزرسانی می شود .

  نتایج اولیه کنکور 99 اعلام شد .


  برای مشاهده کارنامه اولیه کلیک کنید .

  نحوه مشاهده اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 99

  پس از مشخص شدن زمان اعلام نتایج کنکور سراسری ۹۹ داوطلبان می بایست به سایت sanjesh.org مراجعه کرده و بخش  " سراسری " را انتخاب نمایند و بر روی لینک نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 99 کلیک کنند .

   داوطلبان با دو روش جستجو می توانند نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 99 خود را مشاهده کنند :
   

   روش جستجو اول : هر داوطلب می تواند با وارد کردن شماره داوطلبی و شماره شناسنامه و عبارت امنیتی نتیجه خود را مشاهده کند .

   روش جستجو دوم : هر داوطلب می تواند با وارد کردن شماره پرونده و شماره شناسنامه و عبارت امنیتی نتیجه خود را مشاهده کند .   

  در صورت قبولی داوطلب در یکی از انتخاب های خود در فرم انتخاب رشته کنکور سراسری 99 ، کارنامه ای مطابق تصویر زیر در یک ستون کد رشته محل پذیرفته شده و در ستون دوم عنوان رشته و دوره قبولی و محل قبولی مشخص می شود . 
   


  در صورت عدم قبولی داوطلب در هیچ کد رشته محلی کارنامه زیر به نمایش در می آید .
  در ستون کد رشته علامت ( --- ) و در ستون دوم کلمه ( مردود ) درج می شود .

   

   داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری به شماره پرونده و شماره داوطلبی خود دسترسی ندارند مطالعه مقاله نحوه دریافت شماره پرونده و داوطلبی کنکور سراسری را توصیه می کنیم .

  مشاوره اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 99

  گاها با داوطلبانی مواجه هستیم که به نتایج نهایی کنکور سراسری معترض بوده و منتظر انتشار کارنامه نهایی کنکور سراسری 99 هستند . سازمان سنجش با انتشار کارنامه سبز امکان درخواست اشتباه در انتخاب رشته و رفع محرومیت از کنکور سراسری را در اختیار داوطلبانی قرار داده که به دلیل بی دقتی یا عدم آگاهی دچار اشتباهاتی در مرحله انتخاب رشته شده و نتیجه دلخواه را کسب نمی کنند ، بتوانند از قابلیت درخواست بررسی اشتباه در انتخاب رشته کنکور سراسری استفاده کرده و با ثبت درخواست در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش ، اعتراضات خود را مطرح نمایند تا از این طریق به اصلاح برخی اشتباهات رایج در انتخاب رشته کنکور سراسری بپردازند . 
   

    به منظور اطلاع از نحوه استفاده از کارنامه سبز به منظور ثبت درخواست اشتباه در انتخاب رشته و بررسی اولویت بعدی مقاله زیر را مطالعه کنید .

  داوطلبان به منظور مشاهده نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹ می توانند ضمن استفاده از خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا از راهنمایی های کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا بهره مند شوند .  

  سوالات متداول

  نتایج نهایی کنکور سراسری 99 دهه سوم شهریور ماه اعلام می شود که البته به محض اعلام در این مقاله اطلاع رسانی می شود .

  نتایج انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان هم زمان با اعلام نتابج انتخاب رشته کنکور سراسری منتشر می شود که البته در این مقاله راهنمای تصویری اعلام نتایج قرار گرفته شده است  .

  خیر . در اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری تنها قبولی یا عدم قبولی داوطلب مشخص می شود که البته توضیحات بیشتر در این خصوص در متن مقاله ارائه شده است .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 99

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  سال گذشته نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری اواخر شهریور ماه منتشر شد اما امسال با توجه به تعویق زمان برگزاری کنکور 99 و سخنان رئیس سازمان سنجش کشور احتمالا نتایج انتخاب رشته این آزمون هفته اول آبان ماه اعلام شود . ، به محض مشخص شدن تاریخ اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 99 مقاله به روز رسانی می شود .

  داوطلبان می توانند برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹ عضو  کانال تلگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا ، صفحه اینستاگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا شوید . 
   

  رئیس سازمان سنجش آموزش کشور ، دکتر ابراهیم خدایی ،زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 ، را هفته اول آبان ماه اعلام کرد .

  به محض انتشار نتایج نهایی کنکور سراسری 99 ، این مقاله به روزرسانی می شود .

  در نظر داشته باشید شما می توانید از تجربیات مشاوران تحصیلی هیوا در تمامی مراحل کنکور سراسری استفاده نمایید ، به این منظور می توانید از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی با مشاوران ما در ارتباط باشید .

  سوالات متداول

  در این زمان تنها نتایج انتخاب رشته دانشگاه های سراسری ( روزانه ، شبانه ، پردیس خودگردان ، غیر انتفاعی ، پیام نور ) اعلام می شود .

  این دست از داوطلبان می توانند از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش به صورت آنلاین اطلاعات ثبت نامی خود را دریافت نمایند .

  این نتایج نیز به صورت هماهنگ در زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 99 منتشر می شود که در این مقاله زمان دقیق آن ارائه شده است  .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور ۹۹

  اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور ۹۹

  زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 99

  زمان انتخاب رشته کنکور سراسری 99 ، احتمالا در مرداد ماه خواهد بود و برای آن دسته از داوطلبانی که در مهلت مقرر شده توسط سازمان سنجش موفق به انتخاب رشته نمی شوند ، این مدت تمدید می شود .

  زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹ مشخص نشده است اما با توجه به تعویق زمان برگزاری کنکور و سخنان رئیس سازمان سنجش کشور احتمالا نتایج نهایی این آزمون هفته اول آبان ماه اعلام شود . شما می توانید به منظور اطلاع از زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری ۹۹ عضو ، کانال تلگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا ، صفحه اینستاگرام مشاوره کنکور سراسری هیوا باشید .

  رئیس سازمان سنجش آموزش کشور ، دکتر ابراهیم خدایی ، زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 99 ، را هفته اول آبان ماه اعلام کرد .

  نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 99

  داوطلبانی که در انتخاب رشته کنکور سراسری 99 شرکت کرده اند ، می توانند جهت مشاهده نتایج انتخاب رشتهکنکور سراسری خود ،که متعاقبا توسط سازمان سنجش اعلام خواهد شد ، به سایت این سازمان به نشانی sanjesh.org مراجعه کنند و پس از ورود به سایت به یکی از دو روش مشخص شده نتایج کنکور سراسری خود را دریافت کنند .

  روش اول : بعد از ورود به سایت سازمان سنجش مطابق تصویر زیر از بخش سراسری روی لینک نتایج نهایی آزمون سراسری ( رشته محل های با آزمون ) سال 1399 کلیک کنند .

  روش دوم : بعد از ورود به سایت سازمان سنجش از منوی سمت راست صفحه ، گزینه سراسری را انتخاب کنند .

   سپس در صفحه جدید بر روی گزینه نتایج نهایی آزمون سراسری 99 کلیک کنند . پس از کلیک بر روی گزینه مذکور ، وارد صفحه اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 می شوند . 
   

  داوطلبان با یکی از دو روش مشخص شده در تصویر زیر نتایج خود را دریافت کنند .

  روش اول = شماره داوطلبی + شماره شناسنامه

  روش دوم = شماره پرونده + شماره شناسنامه 
   

  داوطلبان در صورت فراموش کردن اطلاعات ثبت نامی خود می توانند برای بازیابی شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام کنکور 99  از طریقسیستم پاسخگویی سازمان سنجشاقدام کنند .

  در نظر داشته باشید در زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری 99 کارنامه ای برای متقاضیان منتشر نمی شود و تنها هر داوطلب متوجه می شود که در دانشگاهی پذیرفته شده است یا نه ؟

  در کارنامه داوطلبان در صورت قبولی مانند کارنامه زیر در یک ستونکد رشته محل پذیرفته شده و در ستون دوم عنوان رشته و دوره قبولی و محل قبولی مشخص می شود . 

  در صورتی که داوطلب در هیچ کد رشته محلی پذیرفته نشود در ستون کد رشته علامت ( --- ) و در ستون دوم کلمه ( مردود ) درج می شود .

  در نظر داشته باشید راهنمای تصویری بالا مربوط به سال 98 است در صورت تغییرات در نحوه انتشار کارنامه نهایی مقاله به روز رسانی می شود .

  مرحله بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور سراسری 99

  آن دسته از داوطلبانی که بعد از دریافت نتایج انتخاب رشته خود جزوه پذیرفته شدگان نهایی کنکور سراسری 99 هستند می بایست به سایت دانشگاه محل قبولی خود مراجعه کرده و اطلاعیه زمان و نحوه ثبت نام را مطالعه نمایند ، که احتمالا طبق روال سال گذشته حدودا دو روز بعد از اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته ، داوطلبان می توانند با در دست داشتن مدارک مورد نیاز ثبت نام به دانشگاه محل قبولی مراجعه کنند .

  عدم ثبت نام در دانشگاه به منزله انصراف از تحصیل می باشد در نتیجه توجه به اطلاعیه های مختلف دانشگاه ها در زمینه ثبت نام ، الزامی می باشد . در ضمن پذیرفته شدگان نهایی روزانه کنکور سراسری 99 که در دانشگاه ثبت نام نکرده اند یا انصراف داده اند ،  از انتخاب رشته دوره روزانه کنکور سراسری 1400 محروم می باشند .

  برخی دانشگاه ها قبل از ثبت نام حضوری خواستار ثبت نام اینترنتی هستند بنابراین متقاضیانی که قصد تحصیل در دانشگاه محل قبولی خود را دارند باید ابتدا فرم اینترنی را تکمیل و سپس در زمان مقرر شده به صورت حضوری به دانشگاه مراجعه کنند . آن دسته از داوطلبانی که در هیچ رشته محلی پذیرفته نشدند می توانند با برنامه ریزی اصولی و دقیق خود را برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های سراسری ، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد یا کنکور سراسری 1400 آماده نمایند .

  مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا می توانند از طریق خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی شما را در انجام تمامی مراحل کنکور سراسری یاری دهند .

  سوالات متداول

  خیر  ، داوطلبانی که جزو پذیرفته شدگان دوره روزانه کنکور سراسری 99 می باشند تنها مجاز به انتخاب رشته دوره روزانه در آزمون سال بعد نخواهند بود . البته این داوطلبان می توانند درخواست رفع محرومیت به سازمان سنجش ارسال کنند .

  احتمالا طبق روال سال گذشته شاهد انتشار هم زمان نتایج نهایی کنکور سراسری و دانشگاه آزاد در دو سایت مجزا سازمان سنجش sanjesh.org و سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد azmoon.org  باشیم .

  سازمان سنجش با انتشار کارنامه سبز کنکور سراسری امکان مشاهده رتبه داوطلب با آخرین رتبه پذیرفته شده را در کلیه رشته محل های انتخابی فراهم می کند .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 3 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید