توجه : تمامی مطالب این سایت توسط ربات از طریق نتایج گوگل جمع آوری شده و تمامی مطالب عکس ها و لینک های دانلود برای سایت های دیگر است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  حذف اکانت اینستاگرام بدون داشتن پسورد

  1بازدید

  حذف اکانت اینستاگرام بدون داشتن پسورد را از سایت تفریح 98 دریافت کنید.

  دیلیت اکانت اینستاگرام | دیلیت اکانت اینستاگرام بدون پسورد | حذف اکانت اینستاگرام بدون پسورد

  دیلیت اکانت اینستاگرام | دیلیت اکانت اینستاگرام بدون پسورد | حذف اکانت اینستاگرام بدون پسورد

  دیلیت اکانت اینستاگرام برای همیشه

  دیلیت اکانت اینستاگرام یا همان حذف اکانت اینستاگرام یکی از مواردی است که امروزه کاربران زیادی را به خود درگیر کرده است. دیلیت اکانت اینستاگرام فارسی و انگلیسی مشابه هم است. اما برخی به دنبال آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام فارسی هستند. برخی کاربران تصور می‌کنند که با دانلود برنامه دیلیت اکانت اینستاگرام کار آن‌ها راحت‌تر و سریع‌تر پیش می‌رود. دیلیت اکانت اینستاگرام بدون پسورد میسر است اما به شرط اینکه پسورد ایمیل ثبت نام خود را داشته باشید. سوال اصلی اینجاست آیا  دیلیت اکانت اینستاگرام بدون پسورد امکان پذیر است؟ برای رسیدن به جواب  دیلیت اکانت اینستاگرام بدون پسورد تا ادامه مقاله با ما همراه باشید. شاید هم  دانلود برنامه دیلیت اکانت اینستاگرام را شنید باشید. 

  آموزش دیلیت اکانت اینستاگرام بدون پسورد

  دیلیت اکانت اینستاگرام موقت و دائم می‌باشد که در ادامه نحوه دیلیت اکانت اینستاگرام را بیشتر برایتان توضیح می‌دهیم. در صورتی که پسورد اکانت اینستاگرام و ایمیل اینستاگرام خود را فراموش کرده اید حذف اکانت اینستاگرام با شماره تلفن نیز امکان پذیر است. حذف اکانت اینستاگرام بدون داشتن پسورد تنها زمانی میسر است که ایمیل یا شماره تلفن ثبت نام خود را داشته باشید. در ادامه با ما همراه باشید تا به شما مراحل دیلیت اکانت اینستاگرام را آموزش دهیم.

  نقاشی ساختمان، را در خدمت از ما سفارش دهید و تجربه‌ای متفاوت داشته باشید!

  بهترین روش دیلیت اکانت اینستاگرام

  دیلیت اکانت اینستاگرام بدون پسورد

  اینستاگرام، یک اپلیکیشن دوست داشتنی و پر مخاطب برای تمامی کاربران گوشی‌های هوشمند است، به راحتی می‌توانید با اینستاگرام کار کنید و برای خودتان اکانت اینستاگرام بسازید ولی شاید تصمیم بگیرید برای مدت زمانی از اکانت اینستاگرام که ساخته اید استفاده نکنید(دیلیت اکانت اینستاگرام موقت) و یا دوستان و خانواده فکر کنند که شما دیگر داخل اینستاگرام نیستید! برای اینکه بخواهید اکانت اینستاگرام شما قابل مشاهده نباشد 2 گزینه برای دیلیت اکانت اینستاگرام پیش رو دارید:

  1- برای یک مدت کوتاه کسی نتواند به اینستاگرام شما دسترسی پیدا کند(دیلیت اکانت اینستاگرام موقت).

  2- به طور کلی تصمیم گرفتید که نمی‌خواهید با اکانت اینستاگرام خود کار کنید و تصمیمتان برای حذف اکانت اینستاگرام جدی است!(دیلیت اکانت اینستاگرام دائمی)

  برای هر دو مورد هم هیچ احتیاجی نیست برای اینستاگرام دلیل خاصی بیاورید که دیگر تمایل ندارید با آن اکانت اینستاگرام کار کنید خود اینستاگرام کاملا شما را درک می‌کند! ما در این مقاله به راحتی و شفاف 2 مورد از راه حل‌های حذف اکانت اینستاگرام را توضیح می‌دهیم. دیگر تصمیم نهایی با خودتان است که کدام یک از راه‌های دیلیت اکانت اینستاگرام را انتخاب نمایید.

  معنی دیلیت اکانت اینستاگرام چیست؟

  معنی دیلیت اکانت اینستاگرام همان حذف اکانت و حسابتان از اینستاگرام است و با خروج (logout) از آن متفاوت است. به این معنا که با حذف اکانت خود از اینستاگرام تمامی پست‌ها، لایک‌ها و فعالیت‌های شما از اینستاگرام پاک می‌شود. انگار که هیچ اکانتی با نام شما از ازل نبوده است. دیلیت اکانت اینستاگرام موقت است و بعد از چند روز مجدد می‌توانید آن را فعال کنید.

  دیلیت اکانت اینستاگرام موقت:

  دیلیت اکانت اینستاگرام یا همان حذف اکانت اینستاگرام موقت یکی از راه‌هایی است که شما می‌توانید دیگر از اکانت سایت اینستاگرام خود استفاده نکنید؛ و اقدام به پاک کردن اکانت اینستاگرام خود نمایید. با ما همراه باشید تا با این روش از دیلیت اکانت اینستاگرام بیشترآشنا شوید.

  دانلود برنامه دیلیت اکانت اینستاگرام

  قبل از هر اقدامی لازم است شرایط دیلیت اکانت اینستاگرام موقت را بدانید:

  تفاوتی ندارد در چه شهری هستید، خدمت از ما همراه شما است. نقاشی ساختمان تهران را با ما تجربه کنید. 

  آموزش غیرفعال کردن / دیلیت اکانت اینستاگرام:

  1- برای مراجعه به سایت اینستاگرام به آدرس اینترنتی: https://www.instagram.com مراجعه نمایید.

  دیلیت اکانت اینستاگرام بدون پسورد!

  2- برای ورود به اکانت اینستاگرام باید روی Log in کلیک کنید. 

  3- با وارد کردن نام کاربری و پسورد اینستاگرام می‌توانید وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.

  نکته مهم دیلیت اکانت اینستاگرام:

  اگر رمز عبور را به خاطر نمی‌آورید با کلیک بر روی Forgot password می‌توانید مجدد آن را بازیابی نمایید. اما باید ایمیل و یا شماره تلفن اکانت اینستاگرام خود را داشته باشید.

  4- به صفحه اصلی اکانت اینستاگرام خود وارد شوید(مشابه صفحه اصلی روی اپلیکیشن اینستاگرام) و روی علامت آدمک پایین صفحه سمت راست اینستاگرام خود کلیک نمایید، سپس گزینه Edit Profile را انتخاب می‌نمایید.

  دانلود برنامه دیلیت اکانت اینستاگرام

  دیلیت اکانت اینستاگرام

  5- تا انتهای صفحه پایین بروید و گزینه آبی رنگ Temporarily disable my account را انتخاب نمایید.

  6- ?why are you disabling your account(به چه دلیل می‌خواهید اکانت خود را غیر فعال نمایید؟) را پاسخ دهید همچنین در ادامه باید مجدد پسورد اینستاگرام خود را وارد نمایید.

  7- بعد از پر کردن این دو گزینه عبارت Temporarily disable my account فعال می‌شود و شما می‌توانید با کلیک بر روی آن و پاسخ به این سوال که آیا مطمئن هستید می‌خواهید اکانت اینستاگرام را غیر فعال کنید؟ عملیات حذف اکانت اینستاگرام را به پایان برسانید.

  حذف اکانت اینستاگرام بدون داشتن پسورد

  حذف اکانت اینستاگرام

  حذف اکانت اینستاگرام با شماره تلفن

  8 - بعد از پایان غیر فعالسازی اکانت اینستاگرام(یا همان دیلیت اکانت اینستاگرام موقت) اگر بلافاصله مجدد تلاش کنید که وارد اکانت اینستاگرام خود شوید با پیغامی که در عکس می‌بینید رو به رو می‌شوید.

  پیش از آغاز مراحل پاک کردن اکانت اینستاگرام چند نکته را در نظر داشته باشید:

  نکته مهم دیلیت اکانت اینستاگرام:

  اگر می‌خواهید از همان ایمیلی که دارید مجدد برای ساخت اکانت دیگری استفاده نمایید، قبل از پاک کردن اکانت، باید در قسمت Edit Profile در صفحه اصلی خود اقدام به حذف و یا تغییر آن به ایمیل دیگری(حتی ایمیل غیرمعتبر) نمایید.

  هر خدمتی، در هر شهری؛ اسباب کشی تهران

  نحوه دیلیت اکانت اینستاگرام:

  در صورتی که مطمئن هستید می‌خواهید اکانت خود را پاک کنید مراحل زیر را انجام دهید:
  1- برای حذف اکانت اینستاگرام باید روی لینک زیر کلیک نمایید تا وارد صفحه حذف اینستاگرام شوید.

  https://instagram.com/accounts/remove/request/permanent/

  2- در صفحه اینستاگرام نام کاربری و پسورد اکانتی را که قصد حذف آن را دارید وارد کنید و روی Log in کلیک نمایید تا به صفحه حذف اکانت اینستاگرام بروید. اگر نام کاربری و پسورد خود را گم کردید باید از قسمت Forgot password درخواست بازیابی اطلاعات اکانت خود را(نام کاربری و پسورد) بدهید. هرگز نمی‌توانید بدون در اختیار داشتن نام کاربری و رمز عبور اقدام به پاک کردن اکانت نمایید(حتی با ریپورت کردن) و هیچ راه دیگری وجود ندارد(حذف اکانت اینستاگرام بدون پسورد غیر ممکن است).

  نکته حذف اکانت اینستاگرام:

  بعد از وارد کردن اطلاعات(نام کاربری و پسورد) اینستاگرام امکان دخیره کردن این اطلاعات را بر روی مرورگر به شما می‌دهد.

  برنامه دیلیت اکانت اینستاگرام بدون پسورد

  3- بعد از ورود به صفحه حذف اکانت اینستاگرام از شما دلیل دیلیت اکانت اینستاگرام را می‌پرسد که شما با توجه به دلیل مورد نظرتان گزینه مناسب را انتخاب می‌نماید ولی اگر دلیل خاصی ندارید و صرفا می‌خواهید اکانتتان را حذف نمایید گزینه Something else را انتخاب نمایید. در واقع اینستاگرام می‌خواهد بداند مشکل شما با اکانتتان چیست؟ تا اگر می‌تواند مشکل را رفع نماید و شما را از حذف اکانت اینستاگرام منصرف نماید.

  4- در انتها پس از اینکه دلیل مورد نظر را انتخاب نمودید با وارد کردن دوباره رمز عبور در کادر مورد نظر به پایین صفحه بروید و، بر روی دکمه قرمز رنگی که با عبارت Permanently delete my account در پایین صفحه کلیک کنید.

  دانلود دیلیت اکانت اینستاگرام

  5- اینستاگرام دوباره از شما سوال می‌پرسد که آیا مطمئن هستید که می‌خواهید اقدام به پاک کردن اکانت اینستاگرام نمایید.

  6- با تایید کردن کادری که برای شما باز شده به شما اعلام می‌شود که اکانت شما برای همیشه پاک شد و شما مراحل را بدرستی انجام داده اید(بعد از تایید دیلیت اکانت اینستاگرام دیگر به این زودی قادر به بازیابی اکانت اینستاگرام نیستید).

  نکته برای دیلیت اکانت اینستاگرام:

  اگر بخواهید مجدد برای ورود با اکانتی که پاک کردید وارد شوید اینستاگرام به شما عنوان می‌کند که شما قبلا درخواست حذف اکانت اینستاگرام خود را داده‌اید و امکان این مورد وجود نخواهد داشت.

  سایر آموزش‌های اینستاگرامی که ممکن است به کارتان آید:

  منبع مطلب : khedmatazma.com

  مدیر محترم سایت khedmatazma.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  حذف اکانت اینستاگرام بدون داشتن پسورد (تنها راه موجود)

  حذف اکانت اینستاگرام بدون داشتن پسورد (تنها راه موجود)

  آموزش برنامه نویسی

  آموزش فتوشاپ

  آموزش زبان انگلیسی

  آموزش زبان آلمانی

  اپلیکیشن آموزش زبان

  روش یادگیری زبان

  مرکز کاشت مو

  مرکز جراحی بینی

  افزایش اعتماد به نفس

  روشهای موفقیت

  طرز تهیه کیک و شیرینی

  طرز تهیه انواع قهوه

  طرز تهیه دسر و گلاسه

  منبع مطلب : jalebamooz.com

  مدیر محترم سایت jalebamooz.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  حذف اکانت اینستاگرام بدون داشتن پسورد

  حذف اکانت اینستاگرام بدون داشتن پسورد

  حذف اکانت اینستاگرام – آموزش – روش دیلیت دائمی instagram

  اینستاگرام مانند تلگرام در بین ایرانی ها بسیار محبوب شده است و روزانه به صورت بسیار گسترده ای مورد استفاده قرار میگیرد . شما ممکن است به هر دلیلی نیاز داشته باشید که اکانت اینستاگرام خود را حذف کنید . دقیقا مانند اپلیکیشن تلگرام ، اینستاگرام هم از طریق خود اپ قابل حذف کردن نیست و برای دیلیت اکانت اینستا باید از طریق سایت اینستاگرام اقدام کنید .

  قبل از حذف اکانت اینستاگرام به نکات زیر توجه داشته باشید :

  آموزش حذف اکانت اینستاگرام به صورت دائمی و همیشگی

  به آدرس https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/ مراجعه کنید . و یا اینجا کلیک کنید

  نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کنید تا وارد اکانت اینستاگرام خود شود . در صورتی که از قبل وارد اکانت خود شده باشید این مرحله را نخواهید دید . سپس از کادر بازشونده یکی از گزینه ها را انتخاب کنید . در این کادر از شما دلیل حدف کردن اکانتان پرسیده شده است . در صورتی که مطمئن هستید برای راحتی کار میتوانید گزینه Something else  را انتخاب کرده و دوباره رمز عبور خود را وارد کنید .

  سپس بر روی دکمه قرمز در پایین و سمت چپ صفحه با نوشته Permanently delete my account کلیک کنید . با کلیک بر روی این دکمه کادری برای شما باز میشود و از شما میپرسد که از حذف اکانت اینستاگرام خود اطمینان دارید که شما باید روی OK  کلیک کنید .

  در صورتی که تمام مراحل را به درستی انجام داده باشد عبارت

  Your account has been removed. We,re sorrt to see you go!

  برای شما نشان داده خواهد شد .

  توجه : با حذف اکانت اینستاگرام ، ایمیلی که برای ساختن آن اکانت استفاده کرده بودید از طرف اینستاگرام مسدود خواهد شد و شما با آن ایمیل نمی توانید در اینستا اکانت دیگری بسازید . در صورتی که میخواهید از این ایمیل دوباره استفاده کنید ، باید قبل از حذف اکانت اینستاگرام از بخش پروفایل ، آدرس ایمیل اکانت را تغییر دهید . حتی می توانید از یک ایمیل ساختگی برای این تتغییر استفاده کنید . در غیر این صورتی هیچ راهی برای استفاده دوباره از این ایمیل برای ساخت اکانت اینستاگرام جدید وجود ندارد .

  منبع مطلب : baelm.net

  مدیر محترم سایت baelm.net لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 9 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید