توجه : تمامی مطالب این سایت توسط ربات از طریق نتایج گوگل جمع آوری شده و تمامی مطالب عکس ها و لینک های دانلود برای سایت های دیگر است. در صورت مشاهده مطالب مغایر قوانین جمهوری اسلامی ایران یا عدم رضایت مدیر سایت مطالب کپی شده توسط ایدی موجود در بخش تماس با ما بالای سایت یا ساماندهی به ما اطلاع داده تا مطلب و سایت شما کاملا از لیست و سایت حذف شود. به امید ظهور مهدی (ع).

  اعلام نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی

  1بازدید

  اعلام نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی را از سایت تفریح 98 دریافت کنید.

  زمان اعلام نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی

  زمان اعلام نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی

  زمان اعلام نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی مهر 99

   داوطلبانی علاقه مند به تحصیل بدون آزمون در دانشگاه های سراسری می توانند با ثبت نام در پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی ورودی مهر سال ۹۹ ، شانس خود را برای قبولی در رشته محل مورد نظر خود بسنجند . داوطلبانی که در این پذیرش نام نویسی می کنند باید به نسبت سایر متقاضیان آن رشته محل معدل بالاتری داشته باشند تا بتوانند در آن رشته پذیرش شوند .

   معمولا هر ساله پس از اتمام زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری ، سازمان سنجش با بررسی سوابق و رشته های انتخابی نتایج داوطلبان را اعلام می کند . طبق رویه سال گذشته و با استناد به اظهارات سخنگوی سازمان سنجش ، احتمالا نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال اول سال ۹۹ حدودا اواخر مهر ماه اعلام می شود .


  **** نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی اعلام شد . *****

  برای ورود به سایت اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه های سراسری 99 کلیک کنید .

   به محض مشخص شدن تاریخ دقیق انتشار جواب پذیرش و یا اعلام شدن نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی مهر 99 علاوه بر این مقاله ، در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دانشگاه های بدون آزمون هیوا نیز اطلاع رسانی خواهد شد .

  زمان اعلام نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی بهمن 99

   علاوه بر ورودی مهر ماه ، دانشگاه های سراسری برای ورودی بهمن سال 99 نیز به صورت بدون آزمون و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرند . ثبت نام ورودی بهمن این دانشگاه ها معمولا به صورت حضوری انجام شده و تا نیمه های بهمن ماه نیز ادامه دارد .

   برای پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی بهمن ۹۹ نیز مدتی پس از اتمام مهلت نام نویسی و انتخاب رشته داوطلبان ، نتایج بدون کنکور سراسری از طریق دانشگاه های محل ثبت نامی به داوطلبان اعلام می شود . با استناد به این موضوع و رویه سال گذشته پیش بینی می شود که نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال دوم ۹۹ اواخر بهمن ماه اعلام شود .

  نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال دوم 99 احتمالا اواخر بهمن ماه اعلام خواهد شد .

   به محض مشخص شدن تاریخ دقیق انتشار جواب پذیرش و یا اعلام شدن نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی بهمن 99 علاوه بر این مقاله ، در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دانشگاه های بدون آزمون هیوا نیز اطلاع رسانی خواهد شد .

  اگر پس از مطالعه جزئیات زمان اعلام نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی سال ۹۹ سوالی در این خصوص دارید می توانید از طریق تماس تلفنی با کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی هیوا پاسخ سوالات و ابهامات خود را دریافت کنید . هم چنین می توانید برا طالاع از آخرین اخبار اعلام نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی سال 99 عضو کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دانشگاه های بدون ازمون هیوا شوید .

  سوالات متداول

  ✔️ نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی ورودی مهر دانشگاه ها مدتی پس از اتمام زمان نام نویسی این دانشگاه ها اعلام می شود که به محض مشخص شدن تاریخ دقیق انتشار جواب ها در این مقاله نیز اطلاع رسانی می شود .

  ✔️ نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال دوم از سوی دانشگاه ها و در محدوده زمانی پس از اتمام مهلت نام نویسی این دانشگاه اعلام می شود که به محض مشخص شدن تاریخ دقیق در این مقاله نیز اطلاع رسانی خواهد شد .

  ✔️ همانطور که در این مقاله نیز اشاره شده است ، نتایج ورودی بهمن انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی از طریق دانشگاه ها اعلام می شود .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  اعلام نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی 99

  مرورگر شما از این ویدیو پشتیبانی نمیکنید.

  زمان و نحوه اعلام نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی مهر 99

  سازمان سنجش در سال ۹۹ برای ورودی نیمسال اول تحصیلی یعنی ترم مهر به صورت بدون آزمون در گروه های آزمایشی تجربی ، ریاضی ، انسانی ، هنر و زبان دانشجو می پذیرد که متقاضیان ورودی مهر که موفق به ثبت نام در این مرحله شده اند ، بر اساس تجربه سال گذشته احتمالا اواخر شهریور و یا دهه اول مهر ماه بتوانند از نتایج خود آگاه شوند .


  **** نتایج پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی اعلام شد . *****

  برای ورود به سایت اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه های سراسری 99 کلیک کنید .

  در سال گذشته ثبت نام برای ورودی مهر به صورت اینترنتی برگزار شد و نتایج نیز اینترنتی اعلام شد . بنابراین احتمال می دهیم ، اسامی پذیرفته شدگان براساس سوابق تحصیلی بدون کنکور سراسری مهر 99 به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org اعلام شود .

  داوطلبان برای مشاهده نتایج خود از طریق لینکی که در سایت سازمان سنجش فعال می شود باید اطلاعات شناسنامه ای از قبیل شماره شناسنامه و یا اطلاعات ثبت نامی مانند شماره پرونده خود را آماده نمایند . مراحل مشاهده نتایج اینترنتی رشته های بر اساس سوابق تحصیلی مهر ۹۹ به قرار زیر است :

  1 - هر داوطلب برای مشاهده نتایج خود در گام اول باید آدرس " sanjesh.org " و یا " سنجش " را در مرورگر سیستم خود تایپ نماید و گزینه " google search " را کلیک کنید .

  2 - از بین نتایج نمایش داده شده اولین گزینه را انتخاب کنید .

   3 - از قسمت منوی رنگی سمت راست بالای صفحه " سراسری " را انتخاب کنید .

  4 - در صفحه باز شده گزینه " نتایج نهایی انتخاب رشته های پذيرش صرفاً براساس سوابق تحصيلی آزمون سراسری سال 1399 " را انتخاب کنید .

  5 - حال وارد سامانه ثبت نام می شوید که در این صفحه به دو روش می توانید نتایج خود را مشاهده کنید :

  روش اول : با وارد کردن مشخصات فردی خواسته شده ( نام خانوادگی و شماره شناسنامه ) قادر به مشاهده نتیجه خود می باشید .

  روش دوم : در این روش با وارد کردن اطلاعات ثبت نامی خود از جمله شماره پرونده و شماره شناسنامه از قبولی و یا عدم خود آگاه شوند .

  اگر به هر دلیل شماره پرونده خود را گم کرده اید می توانید از طریق ثبت درخواست بازیابی شماره پرونده در سایت سازمان سنجش مجددا این شماره را بدست آورید .

  برای ورود به سایت اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه های سراسری 99 کلیک کنید .

  زمان و نحوه اعلام نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی بهمن 99

  گروه دیگری از داوطلبان متقاضی شرکت در ثبت نام ورودی بهمن ماه هستند که باید در زمان مقرر و به روش اعلام شده از سوی سازمان سنجش نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند .

  بر اساس تجربه سال گذشته احتمالا ثبت نام رشته های بدون آزمون ورودی بهمن ماه ، از اواسط بهمن ماه آغاز شود و اواخر بهمن ماه نتایج اعلام شود لذا لازم است در این زمان ثبت نام کنندگان از نتایج خود مطلع شوند .

  همچنین در سال قبل با توجه به اینکه نتایج ثبت نام به خود دانشگاه های پذیرنده واگذار شد ، نتایج نیز از طرف خود دانشگاه اعلام شد . در سال 99 انتظار می رود نحوه اعلام نتایج ، در صورت حضوری بودن ثبت نام به صورت حضوری و توسط خود دانشگاه پذیرنده اعلام شود . با این حساب زمان و نحوه اعلام نتایج توسط دانشگاه انتخابی مشخص می شود .

  برای اطلاع از زمان و نحوه انتشار جواب بر اساس سوابق تحصیلی 99 عضو کانال تلگرام بدون کنکور هیوا و صفحه اینستاگرام بدون کنکور هیوا باشید . 

  مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری 99

  توصیه می شود در صورتی که در یکی از دانشگاه های سراسری شهریه پرداز از جمله دوره های نوبت دوم ، پردیس خودگردان ، دانشگاه پیام نور و یا دانشگاه غیرانتفاعی پذیرفته شده اید ، از شهریه رشته محل قبولی خود اطلاع یابند سپس نسبت به ثبت نام خود اقدام کنید تا در صورت عدم رضایت از میزان شهریه مجبور به انصراف و مشمول جریمه انصراف نشوید .

  اگر پس از مطالعه مقاله اعلام نتایج انتخاب رشته بر اساس سوابق تحصیلی ۹۹ ، سوالی در این زمینه دارید جواب آن را از طریق مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی هیوا جویا شوید . همچنین خدمات مشاوره تحصیلی تلفنی هیوا پل ارتباطی مشاوران تحصیلی هیوا با شماست .

  سوالات متداول

  نتایج رشته های بر اساس سوابق تحصیلی سراسری برای ورودی مهر اواخر شهریور و یا دهه اول مهر است که در این مقاله درباره این موضوع توضیح داده ایم .

  نتیجه ثبت نام بدون کنکور نیمسال دوم 99 دانشگاه های سراسری با توجه به نحوه ثبت نام اختمالا حضوری و از طرف خود دانشگاه اعلام شود که اطلاعات تکمیلی در این مقاله آمده است .

  در صورت اینترنتی بودن ثبت نام نتایج رشته های بدون کنکور سراسری 99 در سایت سازمان سنجش فعال می شود که لینک اعلام نتایج در این مقاله قرار داده می شود .

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مدیر محترم سایت www.heyvagroup.com لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  نتایج نهایی رشته های بدون کنکور امروز اعلام می شود - ایسنا

  نتایج نهایی رشته های بدون کنکور امروز اعلام می شود - ایسنا

  فاطمه زرین آمیزی در گفت و گو با ایسنا، ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: ثبت نام و انتخاب رشته برای گزینش در رشته های تحصیلی که پذیرش در آنها صرفا بر اساس سوابق تحصیلی(معدل کتبی دیپلم) منحصرا به صورت اینترنتی از روز یکشنبه پنجم  مرداد ماه سال جاری آغاز شده و با در نظر گرفتن مهلت تمدید شده روز دوشنبه هفتم مهر  ماه پایان یافت.

  سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: بر این اساس همه داوطلبان و متقاضیان می‌توانستند براساس ضوابط و شرایط مندرج در این دفترچه راهنما برای پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی(معدل کتبی دیپلم) در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی در روزهای فوق به سایت اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند و نسبت به ثبت‌نام و تکمیل فرم انتخاب رشته(حداکثر ۱۰۰ کدرشته) به روش اینترنتی، اقدام کنند.

  وی همچنین تصریح کرد: بر اساس آمار نهایی تعداد ۲۲۵ هزار و ۴۳۰ داوطلب برای رشته هایی که پذیرش آنها بر اساس سوابق تحصیلی است، ثبت نام کرده اند که نتایج نهایی پذیرش آنها امروز پنج شنبه ۲۴ مهر بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

  انتهای پیام

  منبع مطلب : www.isna.ir

  مدیر محترم سایت www.isna.ir لطفا اعلامیه سیاه بالای سایت را مطالعه کنید.

  جواب کاربران در نظرات پایین سایت

  مهدی : نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  0

  نمیدونم, کاش دوستان در نظرات جواب رو بفرستن.

  برای ارسال نظر کلیک کنید